ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MM

دسته: , برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برند: Cisco
شناسه محصول: GLC-SX-MM
گارانتی کننده : نت تک
سوالی در رابطه با این محصول دارید؟ با کارشناسان ما تماس بگیرید 41511-021

270,000 تومان

ضمانت اصالت کالا
پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شتاب
ارسال رایگان به تمام شهرهای ایران

توضیحات

ماژول GLC-SX-MM از ماژول های شبکه فیبر نوری سیسکو و Multimode با پهنای باند ۱ گیگابیت بر ثانیه می باشد

pen

Cisco Transceiver SFP/Gigabit Module GLC-SX-MM ماژول فیبر نوری سیسکو می باشد

این ماژول با پهنای باند ۱ گیگابیت بر ثانیه برای ارتباط سوئیچ ها و روتر ها در شبکه مورد استفاده قرار میگیرد

Cisco Transceiver SFP/Gigabit Module GLC-SX-MM بصورت Multimode کاربرد دارد با طول موج ۸۵۰ نانو متر و نوع فیبر MMF

GLC-SX-MM با استاندارد ۱۰۰۰Base T سازگاری دارد و بنابراین نرخ انتقال در این مدل ۱۰۰۰ می باشد

این مدل حداکثر تا فاصله ۵۵۰ متر را پشتیبانی می کند.

از ویژگیهای بارز ماژولهای فیبر نوری می توان به ارتقاء پهنای باند در سیستم یک شبکه نام برد

GLC-SX-MM در اکثر سوئیچ ها و روترهای شبکه که دارای پورت Uplink و SFP هستند،قابل استفاده بوده و با آنها سازگاری دارد

بطور مثال :

سوئیچ WS-C2960S-24TS-S (درباره WS-C2960S-24TS-S)

سوئیچ WS-C3560X-24T-S یا WS-C3560X-24T-L (درباره این مدلها)

GLC-SX-MM با پروتکل های FCC CLASS A، VCCI CLASS A ITE، CISPR 22 CLASS A و …. سازگار است.

امکان نصب و برداشتن ماژول در زمان روشن بودن دستگاه نیز امکان پذیز است. این قابلیت Hot swappable نام دارد

در سال ۲۰۱۲ تولید GLC-SX-MM توسط شرکت سیسکو متوقف و مدل GLC-SX-MMD به عنوان مدل جایگزین معرفی گردید

تنها تفاوت مدل MMD و MM در پشتیبانی از قابلیت DOM می باشد.

بدین معنا که مدل DOM می تواند میزان درجه حرارت و سیگنال ها را در پورت های مشخص مانیتور نماید و نمایش دهد

هنگامی که DOM فعال میشود سیستم میزان درجه حرارت و سیگنال ها را برای ماژول در پورت های مشخص نمایش میدهد

علیرغم توقف تولید و فروش این مدل توسط سیسکو ، هنوز به دلیل به صرفه بودن ، همه کاربران از مدل GLC-SX-MM استفاده می کنند

مدل GLC-SX-MM طبق استاندارد IEEE.802 3Z قابلیت کارکرد دارد.

اطلاعات بیشتر

وزن 0.0 g

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الزامیست نوشته ها با حروف فارسی نوشته شود.